Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hastane bilgilerinin yer aldığı kendi web sitesinde yer almaktadır. Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kan Tahlil Laboratuvar Sonuçları aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Nasıl Ulaşırız ?

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan görseli tıklamanız gerekir. Daha sonra hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir.

Ancak istediğiniz Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için ekranda çıkan gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Eksik ya da yanlış bir şekilde doldurulması durumunda istediğiniz tahlil sonuçlarına ulaşamazsınız.

Tahlil sonuçlarına ayrıca e-Nabız sisteminden de erişebilirsiniz. e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra Tahlillerimi tıklayarak hastanede yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-Nabız sisteminden tomografi, emar ya da röntgen sonuçlarını görebilirsiniz.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

T.C. No ile tahlil sonucu öğrenme Tahlil Laboratuvar Sonuçları için linki tıkladıktan sonra hastane kendi sitesine ulaşacaksınız. Hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan sayfada ki bilgileri eksiksiz doldurarak laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ulaşmak için aşağıda yer alan linki tıklayınız.

Üsteki Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları butonuna tıkladıktan sonra Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web sitesine yönlendirileceksiniz Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web anasayfada Laboratuvar Sonuçları tıklayarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ulaşabilirsiniz.

Hastane hakkında gerekli bilgiler için aşağıdaki linklere giriş yapabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi