Tahlil Sonuçları Öğrenme

Tahlil sonuçları öğrenme yolları internette sık sık sorulan sorulardan biridir. Günümüzde E-Nabız sistemi sayesinde hastanede yaptırmış olduğumuz tahlillerin sonuçlarını bir tıkla internetten öğrenebiliriz. Bununla ile birlikte Doktor Bul sitemiz Tahlil Sonuçları kategorisinden de ulaşabilirsiniz.

Tahlil Sonuçları Öğrenme E-Nabızdan Tahlil Sonuçlarını Nasıl Öğreniriz ?

E-Devlet üzerinden E-nabız sistemine girerek ya da direk e-Nabız sistemine girerek sonuçları öğrenebiliriz. e-Nabız sistemindeki tahlillerim yazısının üzerine tıkladığınızda son yaptırdığınız tahlile kadar sonuçları açıklanan tüm tahlilleri görebilirsiniz. Ayrıca emar ve tomografi sonuçlarına da ulaşabilirsiniz.

e-Nabız’dan tahlil sonuçlarını öğrenmek isteyenler T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra ekranın alt kısmında yer alan “Akıllı Asistan” bölümünden “Tahlillerim” butonuna tıklayarak ulaşabilirler.

Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçlarına Nasıl Ulaşılır?

Sağlık ocağında yapılan kan tahlil sonuçları öğrenme yine e-Nabız üzerinden ya da aile hekiminizden öğrenebilirsiniz. Aile hekimi tarafından istenile tahlillerin sonuçlarının tümüne e-Nabız sisteminden ulaşabilirsiniz. Kan tahlili sonuçları 24 saat içinde açıklanır. Ancak tahliller cuma günü yapıldıysa pazartesiye kadar beklemek gerekir. Kan tahlilinin sonucu en çok 2 iş günü içinde e-Nabız sistemine düşer.

E-Nabız Laboratuvar Tahlil Sonuçlarını Neden Göremiyorum?

Bazı durumlarda yapılan tahlil sonuçlarına vatandaş E-Nabız’dan ulaşamaz. Bunun iki nedeni vardır. Sayfadaki tarih aralığı değerlerini boş bırakmış ya da yanlış girmiş olabilir ya da yaptırdığınız tahlil henüz sonuçlanmamış olabilir. Bu gibi kan veya diğer tahlilleri göremiyor iseniz tahlili yaptırdığınız sağlık kuruluşundaki laborutuvar ile iletişime geçmeniz gerekir.

MHRS’den Kan Tahlil Sonuçları Öğrenme

MHRS’den tahlil sonuçlarınızı da öğrenebilirsiniz. Tahlil Sonucu Sorgulama İşlemi için Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nde giriş yaptıktan sonra, hangi hastanede tahlil yaptırdıysanız o hastaneyi seçiniz. Daha sonra hastanenin ilgili tahlil sonuçları sayfasında size verilmiş olan randevu sonuç bilgileriniz ile sisteme tekrar giriş yaparak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kan Tahlil sonuçları  ulaşmak için Tahlil Sonuçları Öğrenme robotuna giriş yapınız.

 

Tahlil Sonuçları
Tahlil Sonuçları