Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hastane bilgilerinin yer aldığı kendi web sitesinde yer almaktadır. Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Nasıl Ulaşırız ?

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan görseli tıklamanız gerekir. Daha sonra hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir.

Ancak istediğiniz Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için ekranda çıkan gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Eksik ya da yanlış bir şekilde doldurulması durumunda istediğiniz tahlil sonuçlarına ulaşamazsınız.

Tahlil sonuçlarına ayrıca e-Nabız sisteminden de erişebilirsiniz. e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra Tahlillerimi tıklayarak hastanede yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-Nabız sisteminden tomografi, emar ya da röntgen sonuçlarını görebilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

T.C. No ile tahlil sonucu öğrenme Tahlil Laboratuvar Sonuçları için linki tıkladıktan sonra hastane kendi sitesine ulaşacaksınız. Hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan sayfada ki bilgileri eksiksiz doldurarak laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İle İlgili Bilgilere Aşağıda Yer Alan Linki Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Üsteki Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları butonuna tıkladıktan sonra Şişli Etfal Hastanesi Web sitesine yönlendirileceksiniz Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Web anasayfada Laboratuvar Sonuçları tıklayarak Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ulaşabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi diğer bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayınız