Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Ürolojisi Doktorları

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Ürolojisi Doktorları İstanbul’daki sağlık hizmeti veren eğitim ve araştırma hastanesinde görev yapmaktadır. İstanbul ilindeki hizmet veren Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Çocuk Ürolojisi Doktorları bilgilerine Doktor Bul sitemizden arama yaparak doktor çalışma listesine ya da çalışma cetveline ulaşabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Ürolojisi Doktorları Bilgi

Çocuk Ürolojisi Doktorları Hastanede internet üzerinden merkezi randevu internet sisteminden ya da Alo 182 randevu sistemi üzerinden alınan hasta randevularına göre çalışmaktadır. İstanbul ilindeki eğitim ve araştırma hastanelerinde çalışmakta olan Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Çocuk Üroloji Doktorları hastane doktor randevu sistemlerine göre hizmet vermektedir. Çocukların böbrek idrar yolları penis testis ve genital bölge hastalıkları için Çocuk Ürolojisi Polikliniğine gidilmesi gerekir.

İstanbul ilindeki Çocuk Üroloji doktorlarına Doktor Bul veya Doktor listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Çocuk Üroloji Doktorları Doktor çalışma cetveli ya da listesine aşağıdaki İstanbul Doktor Bul sistemimizden ulaşabilirsiniz.

doktor bul