Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Şehir hastanesi doktor çalışma listesi bilgilerine nasıl ulaşırım? Şehir hastanesi laboratuvar tahlil sonuçlarına nasıl ulaşırım? vb. gibi sorular sıklıkla sorulan sorular arasındadır.

Şehir hastanesi doktor çalışma listesine ulaşmak için hastanenin internet sitesini ziyaret etmeniz ve doktor çalışma listesi linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Hastanenin internet sitesini ziyaret ettikten sonra Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveline bakarak muayene olacağınız hekime kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Devlet Hastanesi Doktor çalışma listelerine doktor bul robotundan da ulaşabilirsiniz. doktor bul sitesinde aradığınız hastane ve bölüm bilgilerini girerek açılan sayfada karşınıza çıkan linki tıklayarak aradığınız doktor ya da doktorlara ulaşabilişiniz.

Şehir Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçlarına Nasıl Ulaşırım?

Doktorunuzun istediği tahlil laboratuvar sonuçları ile ilgili bilgilere hastanenin internet sitesinden tahlil sonuçları linkini tıklayarak sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak ulaşabilirsiniz. Ya da direkt doktordan tahlil sonuçlarınız ile ilgili bilgileri alabilirsiniz. Tahlil sonuçlarına, laboratuvar sonuçlarına, röntgen sonuçlarına, tetkik sonuçlarına linkten ulaşabilir, sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayıt edebilir ve yazdırabilirsiniz.

Şehir Hastanesinden Nasıl Randevu Alınır ? Randevusuz Hasta Muayenesi Yapılabilir Mi ?

Şehir hastanelerinden randevular devlet ve eğitim araştırma hastanelerinde olduğu gibi 182 nolu telefon numarasından yada MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sisteminden) alınmaktadır. Aynı şekilde randevu iptalleri de gibi 182 nolu telefon numarasından yada MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sisteminden) yapılmaktadır.

Pandemi döneminden itibaren belli bir sayıda hastaya hastaneden sıra numarası verilerek bakılabilmektedir.

Doktor bilgilerine ulaşmak için linki tıklayınız.
doktor bul