Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bilgi;

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

144.875 m2arsa alanına sahip olan hastanenin, kapalı alanı 42.980 m2, yeşil alanı 19.000 m2 diğer otopark ve sert zemini 22.000 m2’dir. Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yatak sayısı 529’dur.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi günlük ortalama 3500 – 6000 civarında poliklinik hastası başvurmakta ve bu hastalarımızın gerekli tetkik ve tedavileri hastanemiz laboratuarları, görüntüleme üniteleri ve yataklı servisleri tarafından karşılanmaktadır.

Ameliyathanemiz teknik alt yapı bakımından güçlendirilmiş, 9 ameliyat odası,pre-op, post-op odası, sterilizasyonun sağlandığı merkezi sterilizasyon ünitesi her türlü ameliyatın yapılabildiği modern bir komplekstir.Ameliyathanemizde çalışan personelimize ayrıca yemekhanemiz mevcuttur.Ameliyathanemiz hastalarımıza 24 saat hizmet vermektedir.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi modern cihazlarla donatılmış ve eğitimli personeliyle hasta memnuniyetini ön planda tutan anlayışla hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastane Doktor Listesine ulaşmak için doktor bul robotuna giriş yapınız

doktor bul

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi diğer bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayınız.