Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları hastane bilgilerinin yer aldığı kendi web sitesinde yer almaktadır. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları Nasıl Ulaşırız ?

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan görseli tıklamanız gerekir. Daha sonra hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir.

Ancak istediğiniz Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için ekranda çıkan gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Eksik ya da yanlış bir şekilde doldurulması durumunda istediğiniz tahlil sonuçlarına ulaşamazsınız.

Tahlil sonuçlarına ayrıca e-Nabız sisteminden de erişebilirsiniz. e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra Tahlillerimi tıklayarak hastanede yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-Nabız sisteminden tomografi, emar ya da röntgen sonuçlarını görebilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

T.C. No ile tahlil sonucu öğrenme Tahlil Laboratuvar Sonuçları için linki tıkladıktan sonra hastane kendi sitesine ulaşacaksınız. Hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan sayfada ki bilgileri eksiksiz doldurarak laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları ulaşmak için aşağıda yer alan linki tıklayınız.