Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Bursa

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Bursa 5 bin metrekarelik kapalı alanıyla iddialı bir büyüklüğe sahip yüzyılın trendi olan akıllı bina mantığı ile inşa edilmiş olan Doruk Yıldırım Hastanesi’nde, tam steril iklimlendirmeden otopark hizmetlerine, yangın güvenliğinden hasta odalarına kadar her birimde otomasyon teknolojileri kullanılıyor.
Doruk Yıldırım Hastanesi, grubun yeni hastane konseptinin ilk yatırımı. Doruk markasının doğduğu kavşakta sıfırdan inşa edilen bina, sağlık kurumu beklentilerine uygun olarak projelendirildi. Hastane genelinde özellikle de operasyonel katların zeminlerinde toz tutmayan, anti bakteriyel –anti-fungal doğal malzemeler kullanılmış.
100 yatak kapasiteli Doruk Yıldırım Hastanesi’nde ameliyathane ve yoğun bakım katında erişkinler için 40 yoğun bakım yatağı hizmet veriyor.

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ HİZMET VEREN BÖLÜMLER

Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrrahisi,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp Ve Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,
Neonatoloji,Nöroloji,Ortopedi Ve Travmatoloji,Radyoloji,Tıbbi Biyokimya,Üroloji

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ DOKTORLARI

 

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ MUAYENE ÜCRETLERİ

Randevu alınan bölüm ve hekim gibi bazı hususlar muayene ücretlerini değiştirebilmektedir bu nedenle 444 0 455 nolu telefonu arayıp ilgili birimin ve hekimin muayene ücretlerini öğrenebilirsiniz.

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ RANDEVU

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi’den 444 0 455 numaralı telefonu arayarak yada www.doruktip.com. internet adresinden online olarak alabilirsiniz.

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ İLETİŞİM

Adres: Duaçınarı Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi

No:221, 16270

Yıldırım/Bursa

TELEFON:444 04 55

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ İŞ BAŞVURULARI

İş başvurularınızı www.doruktip.com internet adresinden online olarak yapabilirsiniz.