Osmaniye Devlet Hastanesi

Osmaniye Devlet Hastanesi Bilgi;

Osmaniye Devlet Hastanesi 250 yataklı olarak 2002 yılı Ekim ayında hizmete açılmıştır. Toplamda dört tane binadan oluşan Osmaniye Devlet Hastanesi Osmaniye ilinde hizmet vermektedir.

Osmaniye Devlet Hastanesi’nde yer alan ana yerleşkede iç hastalıkları, kardiyoloji, deri ve zührevi hastalıklar (cildiye), göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji  (İntaniye), beyin ve sinir cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, hematoloji, üroloji, nefroloji, nöroloji, gastroenteroloji,  kulak burun boğaz, göz hastalıkları, palyatif, psikiyatri, çocuk psikiyatri, kadın doğum, çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, servisleriyle 400 yatak ile; şehir merkezindeki ek binada kemoterapi, TRSM, AMATEM, denetimli serbestlik, günü birlik servis ve acil ünitesi ile; hizmet vermektedir.

Osmaniye Devlet Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri

Adres: Selimiye Mh. Musa Şahin Bulvarı Bölge Trafik Yanı, Osmaniye

Telefon: 0 (328) 816 84 00 (Santral) Fax: 0 (328) 826 12 19

E-Posta: osmaniyedh@saglik.gov.tr

Osmaniye Devlet Hastanesi Randevu Alma Bilgileri

Hastaneden istenilen bölüme randevu almak için MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) internet adresinden ya da Alo 182 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

Osmaniye Devlet Hastanesi İş Başvurusu Bilgileri

İş başvurularınızı hastane internet adresinden online ya da bireysel olarak hastaneye müracaat ederek yapabilirsiniz.

Osmaniye Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Osmaniye Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesine ulaşmak için tıklayın

Osmaniye Doktor Bul arama robotuna giriş için tıklayınız.

doktor bul