Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hastane bilgilerinin yer aldığı kendi web sitesinde yer almaktadır. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Nasıl Ulaşırız?

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan görseli tıklamanız gerekir. Daha sonra hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir.

Ancak istediğiniz Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için ekranda çıkan gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Eksik ya da yanlış bir şekilde doldurulması durumunda istediğiniz tahlil sonuçlarına ulaşamazsınız.

Tahlil sonuçlarına ayrıca e-Nabız sisteminden de erişebilirsiniz. e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra Tahlillerimi tıklayarak hastanede yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-Nabız sisteminden tomografi, emar ya da röntgen sonuçlarını görebilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

T.C. No ile tahlil sonucu öğrenme Tahlil Laboratuvar Sonuçları için linki tıkladıktan sonra hastane kendi sitesine ulaşacaksınız. Hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan sayfada ki bilgileri eksiksiz doldurarak laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız

Tahlil Laboratuvar Sonuçları

Üsteki Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları butonuna tıkladıktan sonra Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Web sitesine yönlendirileceksiniz Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Web anasayfada Laboratuvar Sonuçları tıklayarak Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. Avatar izzettin galip karaman diyorki:

    Nöroloji bölümünde alınan ,tahlil sonuçlarını talep etmekteyim…..2..tüp kan …idrar örneği …
    Teşekkür ederim…