Isparta Şehir Hastanesi

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün kamu-özel ortaklığında hayata geçirdiği 3. Şehir hastanesi olma özelliğine sahip olan Isparta Şehir Hastanesi 222 bin 571 metrekare alan üzerine inşaa edildi.

Isparta Şehir Hastanesi bünyesinde 20 ameliyathane, 131 yataklı yoğun bakım ünitesi, 34 kuvözlü yeni doğan yoğun bakım ünitesi, 167 poliklinik, 35 yataklı fizik tedavi ünitesi, 19 yataklı hemodiyaliz ünitesi, 13 SDL (doğum odası) + 1 suda doğum ünitesi, 2 uyku laboratuvar odası, 10 yataklı mahkum servisi, 4 yataklı inme ünitesi bulunuyor.

En ileri teknolojiye sahip hastane olan Isparta Şehir Hastanesi 755 yatak kapasitesine sahip.Hastanede 300’’ü tek, 150’si ise iki kişilik odalarda hizmet veriliyor. Tüm odalarda duş, WC, buzdolabı, çalışma masası ve TV bulunuyor. Ayrıca hastanede yeni doğan ve yoğun bakımda bebeği tedavi gören annelerin ve özellikle şehir dışından gelen hastaların konaklaması için özel bir alan oluşturuldu.

Isparta’da kapılarını açan tesis Türkiye’nin ilk deprem izolatörlü şehir hastanesi olarak öne çıkıyor. Uygulanan bu sistem sayesinde; olası bir deprem anında, sarsıntının etkisi azaltılarak hastanedeki çalışmaların aksamadan devam etmesi sağlanıyor. 297 araçlık açık, 1.965 araçlık kapalı otoparkın yanı sıra helikopter pisti ve ücretsiz vale servisi bulunuyor.

Isparta Şehir Hastanesi diğer bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Isparta Şehir Hastanesi Doktorları
Isparta Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Isparta Şehir Hastanesi Laboratuvar Sonuçları
Isparta Şehir Hastanesi Randevu
Isparta Şehir Hastanesi Branş Tıbbi Birimleri
Isparta Şehir Hastanesi Adres
Isparta Şehir Hastanesi İş Başvurusu
Isparta Şehir Hastanesi İhale ilanları