Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hastane bilgilerinin yer aldığı kendi web sitesinde yer almaktadır. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Nasıl Ulaşırız ?

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan görseli tıklamanız gerekir. Daha sonra hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir.

Ancak istediğiniz Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için ekranda çıkan gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Eksik ya da yanlış bir şekilde doldurulması durumunda istediğiniz tahlil sonuçlarına ulaşamazsınız.

Tahlil sonuçlarına ayrıca e-Nabız sisteminden de erişebilirsiniz. e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra Tahlillerimi tıklayarak hastanede yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-Nabız sisteminden tomografi, emar ya da röntgen sonuçlarını görebilirsiniz.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

T.C. No ile tahlil sonucu öğrenme Tahlil Laboratuvar Sonuçları için linki tıkladıktan sonra hastane kendi sitesine ulaşacaksınız. Hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan sayfada ki bilgileri eksiksiz doldurarak laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Ve Tahlil Sonuçları İle İlgili Bilgilere Aşağıda Yer Alan Linki Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Üsteki Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları butonuna tıkladıktan sonra Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web sitesine yönlendirileceksiniz Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web anasayfada Laboratuvar Sonuçları tıklayarak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ulaşabilirsiniz.

 

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi diğer bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayınız