Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları sağlık hizmeti veren eğitim ve araştırma hastanesinde görev almaktadır. İstanbul’daki Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları bilgilerine ya da çalışma cetveline Doktor Bul sitemizden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları Bilgi

Gastroenteroloji Doktorları Hastanede MHRS Alo 182 merkezi hekim randevu sisteminden alınan randevulara göre çalışmaktadır. İstanbul ilindeki eğitim ve araştırma hastanesinde görev yapan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları merkezi hekim randevu sistemine göre hastalara hizmet vermektedir. Kolon polipleri ve kanseri, hepatit, gastroözofageal reflü peptik ülser hastalığı, kolit, safra kesesi ve safra yolu hastalığı, Irritable Bağırsak Sendromu hastalıklarına Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları bakar.

İstanbul ilindeki Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları Çalışma cetveli, Doktor Bul veya Doktor listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Doktorları çalışma cetveline aşağıdaki İstanbul Doktor Bul sistemimizden ulaşabilirsiniz.

doktor bul