Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hastane bilgilerinin yer aldığı kendi web sitesinde yer almaktadır. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kan Tahlil Laboratuvar Sonuçları aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Nasıl Ulaşırız ?

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan görseli tıklamanız gerekir. Daha sonra hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir.

Ancak istediğiniz Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için ekranda çıkan gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Eksik ya da yanlış bir şekilde doldurulması durumunda istediğiniz tahlil sonuçlarına ulaşamazsınız.

Tahlil sonuçlarına ayrıca e-Nabız sisteminden de erişebilirsiniz. e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra Tahlillerimi tıklayarak hastanede yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-Nabız sisteminden tomografi, emar ya da röntgen sonuçlarını görebilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

T.C. No ile tahlil sonucu öğrenme Tahlil Laboratuvar Sonuçları için linki tıkladıktan sonra hastane kendi sitesine ulaşacaksınız. Hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan sayfada ki bilgileri eksiksiz doldurarak laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Üsteki Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları butonuna tıkladıktan sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web sitesine yönlendirileceksiniz Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web anasayfada Laboratuvar Sonuçları tıklayarak Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ulaşabilirsiniz.