Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi Doktorları

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi Doktorları Giresun’da sağlık hizmeti veren devlet hastanesinde görev yapmaktadır. Giresun’daki Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Çocuk Endokrinolojisi Doktorları listesi ya doktor çalışma cetveline Doktor Bul veya Doktor Çalışma Listesine sitemizden aratarak ulaşabilirsiniz.

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi Doktorları Hakkında Bilgi

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Çocuk Endokrinolojisi Doktorları Giresun’daki Hastanede MHRS randevu sistemi üzerinden çalışmaktadır. Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan Çocuk Endokrinolojisi Doktorları hastane doktor randevu sistemlerine göre hastalara hizmet vermektedir. Çocuklarda büyüme gerilikleri, boy kısalıkları, büyüme hormonu eksikliği, erken ergenlik, gecikmiş ergenlik, şeker hastalığı (diyabet), kan şekeri düşüklüğü, şişmanlık (obezite), guatr, tiroid bezi hastalıkları, cinsel gelişim bozuklukları, penis sorunları, böbrek üstü bezi hastalıkları, adet düzensizlikleri, aşırı tüylenme, hipofiz bezi hastalıklarının tedavisi için Çocuk Endokrinolojisi Bölümüne başvurulması gerekir.

Giresun’daki Çocuk Endokrinolojisi doktorlarına Doktor Bul veya Doktor Çalışma Takvimine robotumuzdan ulaşabilirsiniz.

Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi Doktor çalışma cetveline veya listesine aşağıdaki Giresun Doktor Bul sistemimizden ulaşabilirsiniz.

doktor bul