Düzce Atatürk Devlet Hastanesi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, 1950 yılında ‘’DÜZCE SAĞLIK MERKEZİ’’ olarak açılan hastane ‘’Düzce Sağlık Merkezi” binasına ek odalar ve ameliyathane ilave edilerek 80 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Poliklinik binası ilaveli olarak 1961 yılında Düzce Devlet Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

1966 yılında 100 yatak kapasiteli yeni bina yapılmıştır (A-Blok) 1981 yılında B Blok hizmet binasının olduğu yerde Travmatoloji Hastanesi adıyla yeni bir hizmet binası açılmıştır. 1987 yılında Ameliyathane oda sayısı 2’den 6’ya çıkarılmıştır. 1990 yılında hastane bünyesinde Düzce Yardımseverler Derneği tarafından 6 yatak kapasiteli Diyaliz Merkezi açılmıştır.1994 yılında 5 kuvözlü Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi 1995 yılında da 12 yatak kapasiteli Koroner Yoğun Bakım Ünitesi hizmete açılmıştır.

17 Ağustos 1999 tarihinde yaşanılan Düzce Depreminde A-Blok (Merkezdeki Hastane) ağır hasar almış ancak daha sonra yaşanılan 12 Kasım 1999 yılında ki depremde tamamen yıkılmıştır. B-Blok, idare binaları ve poliklinik hizmeti verilen binalar ağır hasarlı olarak kullanılamaz duruma gelmiştir.

2002 tarihinde Alman Kızılhaçı ve Kızılay Federasyonlar Birliği tarafından 2 katlı çelik konstrüksiyon türünde 150 yataklı ek bina yapılmış ve halen bu bina hizmet vermektedir.

16.01.2006 tarihinden itibaren eski ismi Düzce Hastanesi iken Düzce Atatürk Devlet Hastanesi adını alan hastane ile Dr. Tandoğan Tokgöz Düzce Devlet Hastanesi birleşmiş ve birleşme sonrasında Dr. Tandoğan Tokgöz Düzce Devlet Hastanesi adıyla hizmet vermeye devam etmiştir. 16.02.2006 tarihinde Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün isim değişikliği konulu yazısı ile Hastanenin ismi Düzce Atatürk Devlet Hastanesi olarak değiştirildiği bildirilmiştir.

Yeni Hastane binası inşaat çalışmaları sonlanmasıyla beraber 19 Eylül 2016 tarihinden itibaren yeni hastane binasına kademeli olarak taşınmaya başlanılmış ve hizmete açılmıştır.Hastanemiz toplam yatak kapasitesi 400 dür. Ana bina 300 yatak kapasiteli olup, Muncurlu Ek Hizmet Binasında 100 yatak kapasiteli Fizik Tedavi Servisi bulunmaktadır.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayın

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları için Tıklayın

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Randevu

Düzce Atatürk Devlet hastanesine randevu alabilmek 182 MHRS telefon ile arayarak Düzce Atatürk Devlet hastanesine randevu alabilirsiniz. Ayrıca MHRS web sitesinden de Düzce Atatürk Devlet hastanesine randevu alabilirsiniz.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesine İş başvurusu nereye yapılır ?

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde çalışmak isteyenler Düzce Atatürk Devlet Hastanesi iş başvuru formu İŞKUR’dan temin edip İŞKUR vasıtası ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesine iş başvurusu yapabilirler.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Adres İletişim

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Adres: Aziziye Mahallesi, Şht. Ramazan Gel Cd. No:7, 81010 Düzce Merkez/Düzce
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Telefon: 0.380 529 13 00

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Bölümleri
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Dahiliye
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Göz
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi KBB Kulak Burun Boğaz
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Psikiyatri
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Fizik Tedavi
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Genel Cerrahi
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Ortopedi
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Doğum

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Doktor Bul için aşağıdaki resmi tıklayın

Ayrıca sitemizde yer alan Doktor Bul robotundan hangi doktorun nerede görev yaptığı bilgilerini bulabilirsiniz.

doktor bul