Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Fizik Tedavi Doktorları

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Fizik Tedavi Doktorları Bursa’da sağlık hizmeti veren devlet hastanelerinde görev yapmaktadır. Bursa ilindeki Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezinin Fizik Tedavi Doktorları ile ilgili doktor bilgilerine Doktor Bul veya Doktor Bul sitemizden aratarak ulaşabilirsiniz.

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezi Fizik Tedavi Doktorları Bilgi

Fizik Tedavi Doktorları devlet hastanelerinde Merkezi Hekim Randevu Sistemi veya Alo 182 randevu sistemi üzerinden çalışmaktadır. Bursa ilindeki hastanede çalışmakta olan Dr. Ayten Bozkaya Spastik Çocuklar Hastanesi Ve Rehabilitasyon Merkezinin Fizik Tedavi Doktorları hastane doktor randevu sistemlerinden alınan randevulara göre hastalara hizmet vermektedir.

Kas-iskelet sistemi hastalıkların tanı ve tedavisi için Fizik Tedavi Doktorlarına gidilmesi gerekir. Fizik Tedavi Doktorları doktor listesi ve doktor çalışma listesi bilgilerine aşağıda yer alan linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bursa ilindeki Fizik Tedavi doktorları bilgilerine, Doktor Bul veya Doktor listesine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fizik Tedavi Doktorları Doktor çalışma cetveline ya da listesine aşağıdaki Bursa Doktor Bul sistemimizden ulaşabilirsiniz.

doktor bul