Doktor Bul

Doktor bul Doktor arama hizmeti vermektedir.Doktor randevu almadan önce döktorunuz hakkınızda bilgi toplamalısınız.Doktorunuzu öğrendikten sonra MHRS randevu alabilirsiniz.Doktor bul robotumuzu kullanmak için aiağıdaki formu doldurup arama yapınız.Doktor arama robotu verileri SGK ve doktor çalışma listesine göre listelemektedir.

İstek Öneri Şikayet Altın Üyelik için Bilgi İletişim:istanbuldoktorbul@gmail.comİstek Öneri Şikayet Altın Üyelik için Bilgi İletişim:istanbuldoktorbul@gmail.com


Doktor Bul sitemiz sizlere branş olarak doktor listeleme yaparak doktorlar hakkında bilgi vermeyi amaçlar. Doktor Bak robotumuz ile size uygun olan doktoru bulabilirsiniz.

DOKTOR BUL

Aradığınız doktoru bulduktan sonra randevu alarak muayene olabilirsiniz. En iyi doktoru bulabilmek için hastalar tarafından bırakılan doktor yorumları ve doktor tavsiyelerini okuyabilirsiniz.

Doktor Bul Nedir?

Doktor bul ve randevu al seçenekleri sunan internet ortamları aracılığı ile günümüzde doktor bulmak çok basit bir hal almıştır. Geçmişte olduğu gibi doktor bulmak için hastaneye gitmek gerekmemektedir. Doktor tercihlerinin belirlenmesi için internet üzerinde birçok yazı bulunmaktadır.

Doktor Bulmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Sanal ortam, doktor bulmak ve bulunan doktorun özgeçmişini araştırmak için birçok fırsat sunmaktadır. Öncelikli olan doğru kaynaklar üzerinden doktor bulmaya özen göstermek çok önemlidir. Bazı yanıltıcı yorumlar ve yanlış bilgiler ile karşılaşmak olası gerçekler arasındadır.
Teknoloji çağında olmamız sebebi ile internet kullanımı oldukça yaygındır. İnternet kullanımının yaygın olması kimi açıdan fayda sağlarken kimi açıdan da yanlış bilgiyi beraberinde getirir. Günümüzde herkes internet aracılığı ile bilgiler paylaşmaktadır. Fakat bazı kullanıcılar hiçbir araştırma yapmadan yanlış bilgilerin internet ortamına girmesine yol açmaktadır. Doktor bulmak için dikkat edilmesi gereken bu güvenilir kaynak bulma arzusu çok önem taşımaktadır.
Bir hastalık durumu yaşanıldığı zaman internet üzerinden araştırma yapılmaya başlanır. Bu araştırmalar neticesinde vücutta hissedilen rahatsızlıklar internet arama motorları sayesinde okunur. Bu durum oldukça risklidir. Çünkü internet ortamında her bilgi doğru bilgi değildir. İnternette okunulan yanlış bilgiler doğrultusunda kişinin kendisine teşhis ve tanı koyması mümkün değildir. Mutlaka alanında uzman bir hekime başvurulmalıdır.

Doktor Sorgulaması ile Doktorun Hangi Bilgilerine Erişim Sağlanır?

Doktor bulmak ve doktor sorgulamak günümüzde kolay hale gelmiştir. Doktor sorgulama sistemi üzerinden doktorun birçok bilgilerine ulaşmak mümkündür. Doktor tercihini ciddi ölçüde belirleyecek olan bu bilgiler aşağıda gösterildiği gibidir;
• Doktorun akademik kariyeri,
• Doktorun önceden ve halen çalıştığı sağlık kuruluşları,
• Doktorun uzmanlık alanı,
• Doktorun uzmanlık seviyesi,
• Doktorun özgeçmişi.

Doktor Tercihini Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Doktor tercihi kişisel bir tercihtir. Doktor tercihini belirlemek için;
• Doktora güvenmek,
• Doktorun yanında kişinin kendisini rahat hissetmesi,
• Doktorun mesleki deneyimlerini göz önünde bulundurmak,
• Doktorun kişinin şikayetlerini dinlemesi,
• Doktorun kişinin şikayetleri ile ilgili sorular sorması,
• Doktorun iletişim kurma becerisi,
• Doktorun ulaşılabilir olması gibi birçok sebep etkilidir.

Doktor seçiminde özen gösterilmesi gereken noktalardır. Doktor seçimi kişinin kendi kararı doğrultusunda belirlenecek olan bir tercihtir. Doktor ve hasta ilişkilerinde iletişim ne kadar kuvvetli ise tedavinin sonuçlanması o kadar kısa sürecektir. Bu sebeple doktor tercihi iyi yapılmalıdır.

Dr. Bul arama robotumuzda aşağıda doktor branşları vardır.

İç Hastalıkları Doktorları, Alerji Hastalıkları Doktorları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doktorları, Gastroenteroloji Doktorları, Nefroloji Doktorları, Romatoloji Doktorları, İş ve Meslek Hastalıkları Doktorları, İmmünoloji Doktorları, Hematoloji Doktorları, Geriatri Doktorları
Tıbbi Onkoloji Doktorları, Yoğun Bakım Doktorları, Kardiyoloji Doktorları, Göğüs Hastalıkları Doktorlar, Alerjik Göğüs Hastalıkları Doktorları
Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları, Nöroloji Doktorları, Psikiyatri Doktorları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktorları, Çocuk Kardiyolojisi Doktorları, Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları, Çocuk Endokrinolojisi Doktorları, Çocuk Hematolojisi Doktorları, Çocuk Nefrolojisi Doktorları, Çocuk Nörolojisi Doktorları, Çocuk Alerjisi Doktorları, Çocuk Onkolojisi Doktorları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Doktorları, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları, Neonatoloji Doktorları, Genetik Doktorları, Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları, Çocuk İmmünolojisi Doktorları, Yoğun Bakım Doktorları, Çocuk Psikiyatrisi Doktorları, Dermatoloji Doktorları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Doktorları, Romatoloji Doktorları, Genel Cerrahi Doktorları, Gastroentroloji Cerrahisi Doktorları, Çocuk Cerrahisi Doktorları, Çocuk Ürolojisi Doktorları, Göğüs Cerrahisi Doktorları, Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, El Cerrahisi Doktorları, Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, El Cerrahisi Doktorları, Üroloji Doktorları, Çocuk Ürolojisi Doktorları, Androloji Doktorları, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Doktorları,Göz Hastalıkları Doktorları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Doktorları, Perinatoloji Doktorları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doktorları, Algoloji Doktorları, Radyasyon Onkolojisi Doktorları, Radyoloji Doktorları, Nöroradyoloji Doktorları, Girişimsel Radyoloji Doktorları, Pediyatrik Radyoloji Doktorları, Nükleer Tıp Doktorları, Tıbbi Patoloji Doktorları, Sitopatoloji Doktorları, Dermatopatoloji Doktorları, Nöropatoloji Doktorları, Tıbbi Genetik Doktorları, Klinik Sitogenetik Doktorları, Klinik Moleküler Genetik Doktorları, Klinik Genetik Doktorları, Tıbbi Biyokimya Doktorları, Tıbbi Mikrobiyoloji Doktorları, Tıbbi Parazitoloji Doktorları, Viroloji Doktorları, İmmünoloji Doktorları, Mikoloji Doktorları, Tıbbi Farmakoloji Doktorları, Toksikoloji Doktorları, Spor Hekimliği Doktorları, Askeri Sahra Hekimliği Doktorları, Hava ve Uzay Hekimliği Doktorları, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Doktorları, Acil Tıp Doktorları, Toksikoloji Doktorları, Halk Sağlığı Doktorları, Epidemiyoloji Doktorları, Çevre Sağlığı Doktorları, İşyeri Hekimliği Doktorları, Okul Hekimliği Doktorları, Fizyoloji Doktorları, Aile Hekimliği Doktorları, Anatomi Doktorları, Embriyoloji ve Histoloji Doktorları