Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Devlet hastanesi doktor çalışma listesi bilgilerine ulaşmak artık çok kolay…

Hasta ve hasta yakınları aradıkları devlet hastaneleri doktorlarının çalışma bilgilerine hastanenin kendine ait web. sitesinden doktor çalışma listesi linkini tıklayarak ulaşabilirler.

Ayrıca devlet hastaneleri doktor çalışma listelerine doktor bul robotundan da ulaşabilirsiniz. Doktor bul sitesinde aradığınız hastane ve bölüm bilgilerini girerek açılan sayfada karşınıza çıkan linki tıklayarak aradığınız doktor bilgilerine kolaylıkla ulaşabilişiniz.

Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Hasta ve hasta yakınları devlet hastaneleri doktorlarının çalışma bilgilerine sağlık bakanlığı onaylı olan hastanenin kendine ait web. sitesinden doktor çalışma listesi linkini tıklayarak ulaşabilirler.

Ayrıca devlet hastaneleri doktor çalışma listelerine doktor bul robotundan da ulaşabilirsiniz.

Devlet Hastaneleri Çalışma Saatleri Ve Öğle Tatili Saatleri

Devlet hastanelerinde doktorlar hastaları muayene etmeye sabah 09:00’da başlar. Devlet hastanelerinde öğle tatili ise 12:00’da başlar ve 13:00’da biter. Doktorlar akşam saat 16:00′ ya kadar randevulu hasta kabul ederler.

Devlet hastanelerinde hastalara hafta sonu tatilinde yani cumartesi ve Pazar günleri acil servis hizmet vermektedir.

Aile Hekimleri Çalışma Saatleri Ve Öğle Arası Saatleri Kaçta Öğle Arasına Girer?

Sağlık ocakları 08:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sağlık ocaklarının öğle tatili arası ise saat 12:00 ile 13:00 arasındadır. Bu saat aralığında sağlık ocaklarında hizmet verilmez. Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Devlet hastanelerinde Randevusuz Hasta Kabul Edilir Mi?

Merkezi Randevu sistemi olan 182 ve MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) halen işlemeye devam ediyor olsa da pandemi döneminden itibaren randevusuz hastaya da sağlık hizmeti verilmektedir. Hastanelerde sabah saat 07:00 itibari ile hastaneden randevu alınabilmektedir. Ancak hastaneden alınan randevu sayısı kısıtlı olduğu için erken saatlerde gidilmesi sıra almanızı kolaylaştıracaktır.

Devlet Hastanesi Doktor bilgilerine ulaşmak için linki tıklayınız.
doktor bul