Bursa Şehir Hastanesi

Bursa Şehir Hastanesi Bursa’da Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği modeli ile Nilüfer İlçesi Doğanköy mevkiinde 745.365 m² üzerine inşa edilen hastane 1.355 yatak kapasiteli olup Bursa ve çevre illerde ki hastalara hizmet vermektedir. Entegre bir sağlık kampüsü niteliğinde olan hastane dünya standartlarındaki ileri teknoloji medikal ekipmanlarıyla yalnızca bulunduğu bölgenin değil Avrupa’nın sayılı hastaneleri arasında yer almaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Bilgi

1.355 yatak kapasiteli olan Bursa Şehir Hastanesi 1.055 yatak kapasiteli Ana Hastane, 200 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve 100 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi olmak üzere 3 farklı hastaneden oluşmaktadır.Ana hastane 4 bloktan olmakta ve içerisinde 283 yatak kapasiteli genel hastane, 271 yatak kapasiteli kalp ve damar Hastalıkları hastanesi,250 yatak kapasiteli onkoloji hastanesi ve 251 yatak kapasiteli Kadın Doğum ve Çocuk, genel ve psikiyatri hastanesi yer almaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri

Bursa Şehir Hastanesi Adres: Doğanköy, 16110 Nilüfer/Bursa
Bursa Şehir Hastanesi Telefon: 0 (224) 975 00 00

Bursa Şehir Hastanesi Randevu Alma Bilgileri

Hastaneden istenilen bölüme randevu almak için MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) internet adresinden ya da Alo 182 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz. Bursa Şehir hastanesine randevu alabilmek 182 MHRS telefon ile arayarak Bursa Şehir hastanesine randevu alabilirsiniz. Ayrıca MHRS web sitesinden de Bursa Şehir hastanesine randevu alabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Bilgileri

İş başvurularınızı hastane internet adresinden online ya da bireysel olarak hastaneye müracaat ederek yapabilirsiniz. Bursa Şehir Hastanesinde çalışmak isteyenler Bursa Şehir Hastanesi iş başvuru formu İŞKUR’dan temin edip İŞKUR vasıtası ile Bursa Şehir Hastanesine iş başvurusu yapabilirler.

Bursa Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bursa Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayın

Bursa Şehir Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları

Bursa Şehir Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları için Tıklayın

Bursa Şehir Hastanesi Bölümleri

Alerji, Aile Hekimliği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Ruh Sağlığı, Çocuk Nöroloji, Çocuk Neonatoloji,Çocuk Metabolizma, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi ve Onkoloji, Çocuk Gastroenteroloji Çocuk Enfeksiyon, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk, Cerrahi, Dahiliye, Endokrin, Göz, KBB Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Nefroloji, Nöroloji, Hematoloji, Histoloji Ve Embriyoloji, Psikiyatri, Plastik Cerrahi, Dermatoloji(Cildiye),Fizik Tedavi, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Ortopedi, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Tıbbi Genetik, Su Altı Hekimliği, Tıbbi Ekoloji, Spor Hekimliği, Kadın Doğum,

Bursa Şehir Hastanesi Doktor Çalışma  Listesi için görsele giriş yapın.doktor bul