Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı

Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı Bilgi

Bursa Şehir Hastanesi Personel Alımı

Ülkemizde son yıllarda sağlıkta yaşanan gelişmelere ve artan nüfusa paralel olarak ortaya çıkan hastane ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için şehir hastaneleri açılmaktadır. Bu şehir hastanelerinden biride Bursa Doğanköy’e yapılan Bursa Şehir Hastanesidir.

800 dönüm arazi üzerine 1.335 yatak kapasitesi ile her gün binlerce hastaya ev sahipliği yapacak olan Bursa Şehir Hastanesinde personel alımı gerçekleştirilecek. Bursa Şehir Hastanesinde hizmetlerin aksamaması ve hastaların mağdur edilmemesi için çok sayıda Bursa Şehir Hastanesi personel alımı, Bursa Şehir Hastanesi eleman alımı ve Bursa Şehir Hastanesi işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Bursa Şehir Hastanesinde hizmetlerin aksamaması ve hastaların mağdur edilmemesi için yapılacak olan Bursa Şehir Hastanesi personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı başvurularını İŞKUR üzerinden Bursa Şehir Hastanesi iş başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz. Yapılan Bursa Şehir Hastanesi iş başvuruları belirlenen bir tarihte değerlendirilmeye alınacak ve başvurusu olumlu bulunan bireyler Bursa Şehir Hastanesinde çalışma fırsatı bulacaklar.

Bursa Şehir Hastanesine İş Başvurusu için tıklayınız.

Sağlık Personeli Alımı