Bursa Şehir Hastanesi Doktor Bul

Bursa Şehir Hastanesi Doktor Bul Doğrudan Bursa Şehir Hastanesi doktor bul seçeneği hastanenin internet sitesinde bulunmadığı için, hastane doktorlarını aramak yerine güncel listeleri incelemeniz faydalı olacaktır. Farklı sitelerde şehir hastanesi doktorlarını bulmak için arama butonları konulmuş olsa da, bunların önemli bir kısmı güncellenmediği için yanıltıcı veya geçmiş sonuçları vermektedir.

Bursa Şehir Hastanesi Doktor Bul Seçeneğini Kullanma

Bursa Şehir Hastanesi doktor bul listesi için yapmanız gereken şey, https://bursasehir.saglik.gov.tr/TR,371064/doktorlarimiz.html internet sayfasını ziyaret ederek güncel doktor listesine bakmaktır.
Bunun haricinde randevu sistemleri üzerinden, randevu alacağınız gün ve saatte mesaisi olan doktorların kimler olduğuna da ulaşabilirsiniz. Randevu onay aşamasına gelindiğinde o saatlerde çalışması olup müsait olan doktorları görebilir ve bu doktorlar arasında seçim yapabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Hakkında Önemli Bilgiler

e-posta adresi: bursasehir@saglik.gov.tr
Telefon numarası: 0 224 975 00 00
Adres: Doğanlar Mahallesi, Nilüfer / Bursa 16110
İnternet sitesi adresi: https://bursasehir.saglik.gov.tr/
Online randevu alma adresi: https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/login.xhtml
Çağrı merkezi randevu alma numarası: 182

Açıldıktan sonraki 1 yıl gibi kısa bir sürede toplamda 1,5 milyondan fazla kişiye poliklinik hizmeti veren Bursa Şehir Hastanesi, ileri teknolojik sistemlerle kurulmuştur. Deprem izolatörleri üzerine inşa edilen hastane, şiddetli deprem anında bile sorunsuz hizmet vermek üzere projelendirilmiştir.
1355 yatak kapasitesine sahip olan şehir hastanesinin yapımına 2016 yılında başlanmış ve 2019 yılının ortasında yapımı tamamlanmıştır. Şehir hastanesi, bünyesinde 3 büyük ve farklı hastaneyi barındırmaktadır.

Genel hastane kısmı 283, kalp ve damar hastalıkları bölümü 271, onkoloji bölümü 250 ve kadın doğum ve psikiyatri bölümleri ise 251 kişilik yatak kapasitesine sahiptir. Tüm bölümlerin faaliyete geçmesi ile Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ise 5. Büyük hastanesi konumundaki Bursa Şehir Hastanesi, ileri tıp teknolojisi ile donatılmıştır.
LEED Gold Sertifikası olarak bilinen Çevreye Duyarlı Yapı Sertifikasına sahip şehir hastanesinde, 1800’den fazla kişi vatandaşların daha nitelikli sağlık hizmeti alabilmesi için hizmet vermektedir. 382 poliklinik odasına sahip olan hastanenin, 203 yoğun bakım yatak sayısı bulunmaktadır.

Şehir hastanesinde sıra beklemeden tedavi olmak için MHRS sisteminden veya Alo 182 sağlık hattından randevu alarak, istediğiniz bölümde muayene olup tedavinizi yaptırabilirsiniz.

Bursa doktor arama robotumuzdan istediğiniz hekimlere ulaşabilirsiniz.

doktor bul