Bozyaka Egitim ve Araştirma Hastanesi

1958 yılında Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesinin eski binasinda SSK Buca Hastanesi adi ile hizmet vermeye başlayan hastane ilk olarak 400 yatak sayına sahipti.

Hastane ilk olarak 1983 yilinda Egitim Hastanesi vasfini vasfını almış, 1995 yilinda ise tüm personel ve donanımı ile birlikte Bozyaka semtinde yeni inşa edilmis olan binasina SSK Izmir Egitim Hastanesi adi ile tasinmistir .

5.356 m²arsa alani üzerinde 55.000 m² kapali alana sahip 8 bloktan oluşmakta olan hastane 5283 sayili yasa uyarinca, Saglik Bakanligina baglanmamiz üzerine, 19.02.2005 tarihi itibari ile Saglik Bakanligi Izmir Egitim Ve Arastirma Hastanesi adini almistir . S.B Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlügünün12.08.2008 tarih 30784 sayili onayi ile diger hastanelerle isim karisikligini önlemek üzere de Izmir Bozyaka Egitim ve Arastirma hastanesi olarak ismi degismistir .

Izmir Bozyaka Egitim ve Arastirma Hastanesi’nde 50 adet Acil gözlem yatagi, 14 adet Hemodiyaliz gözlem yatagi bulunmaktadir . Hastanemizde toplam 29 klinik bulunmaktadir.

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bilgi BURAYA DETAYLI AÇIKLAMA YAZILACAK

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri

Adres: Saim Çıkrıkçı Caddesi Numara 59 – KARABAĞLAR / İZMİR

Telefon:+90 (232) 250 50 50

E-Posta:izmirbozyakaegitimh@saglik.gov.tr

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma Bilgileri

Hastaneden istenilen bölüme randevu almak için MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) internet adresinden ya da Alo 182 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu Bilgileri

İş başvurularınızı hastane internet adresinden online ya da bireysel olarak hastaneye müracaat ederek yapabilirsiniz.

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesine ulaşmak için tıklayın

İzmir Doktor Bul arama robotuna giriş için tıklayınız

doktor bul