Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları hastane bilgilerinin yer aldığı kendi web sitesinde yer almaktadır. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kan Tahlil Laboratuvar Sonuçları aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Nasıl Ulaşırız ?

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan görseli tıklamanız gerekir. Daha sonra hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir.

Ancak istediğiniz Tahlil Laboratuvar Sonuçlarına ulaşmak için ekranda çıkan gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Eksik ya da yanlış bir şekilde doldurulması durumunda istediğiniz tahlil sonuçlarına ulaşamazsınız.

Tahlil sonuçlarına ayrıca e-Nabız sisteminden de erişebilirsiniz. e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra Tahlillerimi tıklayarak hastanede yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca e-Nabız sisteminden tomografi, emar ya da röntgen sonuçlarını görebilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

T.C. No ile tahlil sonucu öğrenme Tahlil Laboratuvar Sonuçları için linki tıkladıktan sonra hastane kendi sitesine ulaşacaksınız. Hastanenin kendi sitesine ulaştıktan sonra tahlil laboratuvar ya da hasta sonuç linki tıklamanız gerekmektedir. Burada karşınıza çıkan sayfada ki bilgileri eksiksiz doldurarak laboratuvar sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Üsteki Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Laboratuvar Sonuçları butonuna tıkladıktan sonra Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web sitesine yönlendirileceksiniz Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web anasayfada Laboratuvar Sonuçları tıklayarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ulaşabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi diğer bilgiler için aşağıdaki linkleri tıklayınız