Ankara Çocuk Cerrahisi Doktorları

Ankara çocuk cerrahisi doktorları çocukların doğumundan sonra meydana gelen hastalıklar ile ilgilenir. Cerrahlar çocukların on altı yaşlarına kadar sağlıklı olmaları için çabalar. Özellikle erkek çocukların genital rahatsızlıkları ve sünnet gibi işlemlerini çocuk cerrahları halleder. Bu aşamalarda bütün çocuk cerrahlarına doktor bul sitemizden bulabilirisiniz.

Hastalık meydana geldiğinden cerrahlar, hastalık teşhisini ve tedavisini yürütürler. Bu aşamada tedavi yöntemleri tamamen hastanın durumuna ve doktorun tercihine bağlıdır. Çocuk cerrahları genel olarak ameliyat işlerinde yer alırlar. Fakat hastalıklara göre kişileri muayene etme yetkisine de sahiptirler.

Ankara Çocuk Cerrahisi Doktorları Hangi Hastalıklara Bakabilir?

Ankara çocuk cerrahisi hangi hastalıklara bakar olarak insanların kafasında soru işareti vardır.

  • Yeni doğan çocuk için cerrahi girişimler ve hastalıkları,
  • Çocuk üroloji rahatsızlıkları,
  • Kasık bölgesinin cerrahi hastalıkları,
  • Mide ve bağırsakta meydana gelen hastalıklara,
  • Karaciğer ve safra yolları hastalıkları,
  • Çocuklarda baş veya boyun bölgesinde meydana gelen cerrahi hastalıklara,
  • Solunum sistemine ait olan cerrahi hastalıklara,
  • Çocuklarda travma sorunlarına,
  • Ev kazalarına,
  • Genital bölge hastalıklarıyla ve sünnet gibi durumlara bakar.

Cerrahlar müdahale işleminde ve tedavi işleminden sorumlu kişilerdir. Herhangi bir şekilde bir rahatsızlık hissedildiğinde işlem öncesi veya sonrası randevu alınarak çocuk cerrahisi ile görüşülmelidir. Bütün çocuk cerrahlarını Ankara doktorları sitemizden bulabilirsiniz.

Çocuk Cerrahisi Doktoruna Randevu Alma

Ankara çocuk cerrahisinde yakın tarihe randevu bulmak zor olabilir. Bu yüzden rahatsızlık meydana geldiğinde veya bir belirti oluştuğunda direkt randevu alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Randevu alma işlemi 182 ve MHRS uygulaması üzerinden tamamlanabilir. 182 arayarak randevu alma şeklidir. Numarayı tuşlasınız hat düştüğünde randevu almak istediğiniz bölümü söylersiniz. Ardından gereken bilgilerinizi doğru olarak vererek randevunuzu oluşturursunuz.

Bir diğer randevu alma yöntemi ise MHRS’ dir. MHRS bir uygulamadır. Telefonlara yükleyerek giriş yapmak gerekir. Ardından saniyeler içerisinde istediğiniz doktorların boş günlerini görüntüleyerek randevu alabilirsiniz. Yanı sıra randevu iptal işlemlerinizi de uygulama üzerinden yapabilirsiniz.  Sizler de hastanelerden randevu almak için doktorları araştırmalısınız. Ankara çocuk cerrahisi doktorlarının hepsine Ankara Doktor bul sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ankara Çocuk Cerrahisi Doktorlarına aşağıdaki Ankara Doktor Bul sistemimizden ulaşabilirsiniz.

doktor bul